Jdi na obsah Jdi na menu
 

kosmetika-nabídka

Nabízím kosmetické ošetření obličeje,krku a dekoltu.

ÚKONY-  úprava obočí,barvení obočí a řas,trvalá na řasy, hluboké čištění pleti, masáž obličeje,krku a dekoltu, speciální masáž očního okolí, epilace všech chloupků na těle, líčení jak denní,tak slavnostní i svatební.Dále pracuji ještě s biostimulačním laserem a ozonovým přístrojem.

KOSMETICKÉ ČIŠTĚNÍ PLETI -provádím ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ nebo kosmetickým  expresorem. Ošetření ultrazvuk.špachtlí je šetrné,s minimálním podrážděním pleti,téměř bezbolestné.Ale nemohou si ho dovolit osoby trpící epilepsii,kardiostimulátorem,těhotné ženy a lidé s akutním zánětem kůže v té oblasti.  Špachtle vyčistí až 80%pórů.

BIOSTIMULAČNÍ LASER-  kosmetický přístroj,který pomáhá zlepšovat stav pleti,regeneruje pleť,omlazuje.Je vhodný zejména k ošetření unavené pleti,stárnoucí zralé pleti, pleti se sklonem k akné, s jizvičkami.Pomáhá při migrénách,pomáhá hojit opary a zánětlivé procesy.Kontraindikace-osoby s kardiostimulátory,epilepsií,v těhotenství.

OZONOVÝ PŘÍSTROJ-  kosmetický přístroj,který urychluje hojení pleti.Je to moderní přístroj,který využívá komplex.působení pulzní galvanické stimulace na organismus.Jde zejména o kombinaci lokálního prohřátí s elektromechanickým působením pulzního proudu a lokálním účinkem ozonu ,který má protizánětlivé účinky a výrazně zklidňuje pleť(např.po hlubokém čištění pleti).Kontraindikace-osoby s kardiostimulátory,epilepsií a v těhotenství.